Podgląd treści WWW (JSR 286)

MS Word - poziom I

Czas trwania: 15 godzin lekcyjnych

cena: 250 zł (brutto)

Terminarz szkoleń

Cel szkolenia:

Program MS Word, z grupy programów MS Office, to powszechne i często stosowane obecnie narzędzie do edycji dokumentów tekstowych. Ich profesjonalne wykorzystanie, to przede wszystkim możliwości automatycznej generacji dowolnych spisów, wyglądu dokumentu oraz wstawiana grafiki.
Sprawne wykorzystanie edytora tekstu pozwoli na szybkie wykonywanie zadań służbowych nie tylko w biurze, ale i na każdym stanowisku pracy.

Zakres szkolenia:

  • Wiadomości wstępne. Operacje na plikach (tworzenie nowego dokumentu, otwieranie istniejącego, zapisywanie). Poruszanie się po dokumencie. Drukowanie dokumentu
  • Podstawowe operacje na tekście. Zaznaczanie tekstu, przenoszenie i kopiowanie tekstu. Formatowanie znaków (zmiana czcionek rozmiaru liter, koloru, pogrubianie, kursywa itp.)
  • Formowanie akapitów. Ustalenie marginesów, wcięć. Tworzenie krawędzi i cieniowania akapitu. Zmiana ilości kolumn tekstu. Pojęcie sekcji
  • Nagłówki i stopka w dokumencie. Tworzenie i usuwanie nagłówka/stopki. Edycja tekstu w nagłówki. Wstawianie standardowych pół typu numer strony, data
  • Tabele. Wstawianie tabeli. Dodawanie i usuwanie kolumn, wierszy. Modyfikacja układu tabeli

Odbiorcy:

Szkolenie skierowane jest do osób, które chciałyby sprawnie korzystać z możliwości edytora tekstu. Grupami odbiorców tematyki tego szkolenia są wszystkie osoby, które tworzą dokumenty i rożnorodne pisma.

Informacje i zapisy: 085 74 89 155

Podgląd treści WWW (JSR 286)
Proponowane społeczności 
Najbliższe szkolenia page
Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.