Podgląd treści WWW (JSR 286)

Techniki sprzedaży

czas trwania: 16 godzin lekcyjnych

cena: 690 zł (brutto)

Terminarz szkoleń

Cel szkolenia:

Oferowane szkolenie przygotowuje do pracy w zawodzie „Administratora siecią” - polityka bezpieczeństwa. Kurs ma także na celu wprowadzenie Słuchaczy do samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów w sieci komputerowej z wykorzystaniem narzędzi dostępnych dla systemów Windows.

Zakres szkolenia:

 1. Administrowanie siecią komputerową pod względem prawnym (gmina jako operator)
 2. Przestępstwa popełniane przez użytkowników sieci - obowiązki na operatorze
 3. Procedury postępowania w przypadku przestępstw
 4. Raportowanie operatora - administratora (kiedy i do kogo wg obowiązujących przepisów prawa)
 5. Zabezpieczenie sieci przed włamaniem
  • środki zabezpieczające swoje zasoby komputerowe
  • aktualizacja systemu komputerowego (system operacyjny i pozostałe oprogramowanie,  którego używasz)
  • zachowanie szczególnej ostrożności przy korzystanie z Internetu

  Odbiorcy:

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą rozpocząć działania w dziedzinie sieciowej, dla urzędów, gmin. Wymagana jest znajomość obsługi komputera.

  Informacje i zapisy: 85 74 89 155

  Podgląd treści WWW (JSR 286)
  Proponowane społeczności 
  Najbliższe szkolenia page
  Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.