Podgląd treści WWW (JSR 286)

Aquapark w Suwałkach

Przede wszystkim Aquapark w Suwałkach. Jest to najlepsze miejsce dla pełnego relaksu i zregenerowania organizmu. Program atrakcji w jednym z najnowocześniejszych parków wodnych jest naprawdę bogaty: basen sportowy z pełnowymiarowymi torami pływackimi, część rekreacyjna z biczami wodnymi, kaskadami, parasolami, zjeżdżalniami, dziką rzeką, funkcjonalnymi saunami, jacuzzi i innymi atrakcjami.

To naprawdę wielka frajda, nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych.

Z wielką życzliwością traktowani są również ludzie starsi i niepełnosprawni. Dla bardziej wymagających, szczególnie tych, którzy dbają o sylwetkę i dobre samopoczucie, dostępne są zabiegi pielęgnacyjne w salonach kosmetycznym i fryzjerskim oraz klub fitness.

W części sportowej często odbywają się zawody pływackie i różnego rodzaju rozgrywki wodne. Można je obserwować z dobrze urządzonych trybun (ok. 300 miejsc). Można też korzystać z nauki pływania i wodnych ćwiczeń korekcyjnych.

Bardzo atrakcyjny jest zespół saun. Mokrych i suchych. Zwolennicy saun mogą liczyć na instrukcje dotyczące właściwego sposobu korzystania z tej formy atrakcji, ale także odnowy biologicznej. W tej części Aquaparku znajduje się również grota solna i wydzielone miejsca do terapii solarnej.

Do suwalskiego parku ciągną turyści z pobliskich większych miast: Białegostoku, Łomży i Ełku, a także zwolennicy wodnej rekreacji z Litwy, Rosji i Białorusi. Suwalski Aquapark organizuje także spotkania, sympozja i konferencje. Doskonale wyposażona sala konferencyjna, własna gastronomia oraz dostatecznie duży parking współtworzą ofertę, konkurencyjnego z innymi, ośrodka konferencyjnego. Dzięki Aquaparkowi, na atrakcyjności zyskuje cały region. W Suwałkach powstaje ciekawa oferta dla turystów – budujące się dwie sale koncertowe, przebudowa miejskiego śródmieścia, powstający wielofunkcyjny Park Naukowo – Technologiczny Polska – Wschód i działający przy nim Północno – Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej, wypełniający ofertę turystyki edukacyjnej, czyli zdobywania wypoczynku połączonego ze zdobywaniem kwalifikacji w zakresie informatyki.

  

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page