Podgląd treści WWW (JSR 286)

Turystyka

Pierwsze podróże o charakterze turystycznym pojawiły się już w Starożytnym Egipcie. Wówczas głównym celem przemieszczania się ludzi były obrzędy religijne. Z czasem rozwinęły się różne kierunki turystyki takie jak handlowe, kulturowe czy wypoczynkowe, ale ze względu na wysokie koszty podróże podejmowała jedynie elita społeczna. Wraz z rozwojem społecznym i kulturowym turystyka nabrała masowego charakteru i była w zasięgu praktycznie każdego. Dziś głównym motywem wyjazdów jest nie tylko wypoczynek, ale i poznanie walorów przyrodniczych i kulturowych odziedziczonych po poprzednich pokoleniach. Dzięki temu możemy obserwować unikatowy krajobraz jaki oferuje Suwalszczyzna, a szlaki turystyczne rozciągające się po całym regionie zaprowadzą w najciekawsze jej zakątki.

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page