Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Sala biznesowo-szkoleniowa

Biznesowa - 16 osobowa -sala z kunsztownym designem to wyśmienite miejsce do kameralnych spotkań, wydarzeń firmowych oraz profesjonalnych szkoleń.

Sala wyposażona jest w rzutnik Full HD i telewizor 55” które umożliwiają prezentację na dwóch źródłach równolegle. System nagłośnieniowy oraz konferencyjny system zarządzający przebiegiem spotkania nadają ład organizowanym zebraniom.

Dodatkowo istnieje możliwość instalacji dookólnego systemu konferencyjnego, który posiadamy na wyposażeniu.

Nasi pracownicy chętnie przygotują propozycję, dostosowując ją do Państwa potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Kontakt:
tel. + 48 87 564 22 00
e-mail: park@park.suwalki.pl
Strona WWW: http://www.park.suwalki.pl

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.