Web Content Viewer (JSR 286)
 • cdedu.pl
  CDEdu.pl jest portalem tematycznym (wortalem) poświęconym szeroko rozumianej tematyce edukacji cyfrowej, prowadzonym przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej
 • cdedu.pl
  Edukacja cyfrowa szansą na rozwój gospodarki i społeczeństwa naszego regionu i naszego Kraju
 • cdedu.pl
  Wszystko o działalności Klastra i jego członków
 • cdedu.pl
  Naszą misją jest dostarczanie Klientom korzyści poprzez świadczenie wysokiej jakości usług szkoleniowych pozwalających na usprawnienie ich procesów produkcyjnych i biznesowych
 • cdedu.pl
  Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej to nie tylko zróżnicowana oferta programowa i kompetentni wykładowcy, ale również doskonała infrastruktura.
 • cdedu.pl
  Po dniu wypełnionym szkoleniami warto odpocząć w komfortowych wnętrzach i przebywać jednocześnie w otoczeniu nieskażonej natury.
Login

Logowanie
Forgotten password?
Web Content Viewer (JSR 286)
Nie masz jeszcze konta? Przejdź do strony rejestracji i załóż konto już dziś!
Web Content Viewer (JSR 286)
Wednesday, June 19, 2013 Oferta szkoleniowa Zapoznaj się z katalogami szkoleń i atrakcji turystycznych oferowaych przez firmy należące do Klastra Edukacji Cyfrowej!
Web Content Viewer (JSR 286)
Najbliższe szkolenia Home
Dodatkowe atrakcje Home
Z głową w chmurach – loty balonem - Loty balonem to spełnienie dziecięcych marzeń o lataniu i wolności, dedykowane wszystkim tym, którzy chcą chociaż na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Niezapomniane przeżycie, pozostawiające pozytywne emocje, może być nagrodą lub wyróżnieniem dla najlepszego pracownika czy klienta.
W saniach przez Wigierski Park Narodowy - Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w niezapomnianej przygodzie jaką jest kulig poprzez przykryte białym puchem lasy Wigierskiego Parku Narodowego. Zimowa sanna to niezwykła okazja, by wspólnie ze znajomymi poczuć smak zimowego szaleństwa.
Wesele zaprószone śniegiem - Weselne uczucia, bez względu na porę roku, posiadają stałą temperaturę. Mimo chłodu i mrozu, malowniczość okresu zimowego na Suwalszczyźnie dostarcza mnóstwa inspiracji dla przygotowania tematycznego wesela- „Wesela zaprószonego śniegiem”.
Szutrami Suwalszczyzny – Quadem po bezdrożach - Kręte szutry przecinające trawiaste łąki i wzgórza urozmaicone przez połacie lasów. Czy to Polska? Tak, jesteśmy na Suwalszczyźnie.
Z bronią w ręku – zabawa na strzelnicy - Jeżeli zawsze chciałeś przekonać się jak strzela się z prawdziwej broni palnej, lubisz strzelać, lub po prostu szukasz nowego rodzaju rozrywki przyjedź do nas.
Web Content Viewer (JSR 286)
 • Tuesday, July 7, 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
 • Tuesday, June 23, 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
 • Tuesday, June 23, 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Web Content Viewer (JSR 286)
Subskrybuj Newsletter
OK
Web Content Viewer (JSR 286)