Web Content Viewer (JSR 286)
 • cdedu.pl
  CDEdu.pl jest portalem tematycznym (wortalem) poświęconym szeroko rozumianej tematyce edukacji cyfrowej, prowadzonym przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej
 • cdedu.pl
  Edukacja cyfrowa szansą na rozwój gospodarki i społeczeństwa naszego regionu i naszego Kraju
 • cdedu.pl
  Wszystko o działalności Klastra i jego członków
 • cdedu.pl
  Naszą misją jest dostarczanie Klientom korzyści poprzez świadczenie wysokiej jakości usług szkoleniowych pozwalających na usprawnienie ich procesów produkcyjnych i biznesowych
 • cdedu.pl
  Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej to nie tylko zróżnicowana oferta programowa i kompetentni wykładowcy, ale również doskonała infrastruktura.
 • cdedu.pl
  Po dniu wypełnionym szkoleniami warto odpocząć w komfortowych wnętrzach i przebywać jednocześnie w otoczeniu nieskażonej natury.
Login

Logowanie
Forgotten password?
Web Content Viewer (JSR 286)
Nie masz jeszcze konta? Przejdź do strony rejestracji i załóż konto już dziś!
Web Content Viewer (JSR 286)
Wednesday, June 19, 2013 Oferta szkoleniowa Zapoznaj się z katalogami szkoleń i atrakcji turystycznych oferowaych przez firmy należące do Klastra Edukacji Cyfrowej!
Web Content Viewer (JSR 286)
Najbliższe szkolenia Home
Dodatkowe atrakcje Home
Suwalski folklor smaków - Od kameralnego spotkania po wystawne przyjęcie zapewnimy Państwu tradycyjne potrawy kuchni polsko – litewskiej. Doradzimy menu, aranżację wnętrz czy udekorujemy stoły. Wyśmienite dania oraz miła obsługa zapewnią niezapomniane przeżycia smakowe jak i kulturalne.
Bal Sylwestrowy na Suwalszczyźnie - Obiekt hotelarsko-gastronomiczny Holiday tradycyjnie już od ponad 10 lat oferuje kompletną ofertę sylwestrową na terenie Wigierskiego Parku Narodowego. Tym, którzy szukają jeszcze pomysłu na przywitanie Nowego Roku, proponujemy spędzenie niepowtarzalnych chwil na Suwalszczyźnie, w otoczeniu komfortowych warunków.
Z bronią w ręku – zabawa na strzelnicy - Jeżeli zawsze chciałeś przekonać się jak strzela się z prawdziwej broni palnej, lubisz strzelać, lub po prostu szukasz nowego rodzaju rozrywki przyjedź do nas.
Atrakcja wieczoru - pieczony prosiak - Pieczony prosiak jest doskonałą propozycją na wszystkie uroczystości! To niepowtarzalna atrakcja każdej imprezy!
Chwile relaksu w saunie - Zachęcamy Państwa do korzystania z wysokiej klasy sauny „suchej”, w której każdy klient będzie mógł się zrelaksować po ciężkim dniu pracy, podróży czy intensywnym szkoleniu.
Web Content Viewer (JSR 286)
 • Tuesday, July 7, 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
 • Tuesday, June 23, 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
 • Tuesday, June 23, 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Web Content Viewer (JSR 286)
Subskrybuj Newsletter
OK
Web Content Viewer (JSR 286)