Podgląd treści WWW (JSR 286)
 • cdedu.pl
  CDEdu.pl jest portalem tematycznym (wortalem) poświęconym szeroko rozumianej tematyce edukacji cyfrowej, prowadzonym przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej
 • cdedu.pl
  Edukacja cyfrowa szansą na rozwój gospodarki i społeczeństwa naszego regionu i naszego Kraju
 • cdedu.pl
  Wszystko o działalności Klastra i jego członków
 • cdedu.pl
  Naszą misją jest dostarczanie Klientom korzyści poprzez świadczenie wysokiej jakości usług szkoleniowych pozwalających na usprawnienie ich procesów produkcyjnych i biznesowych
 • cdedu.pl
  Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej to nie tylko zróżnicowana oferta programowa i kompetentni wykładowcy, ale również doskonała infrastruktura.
 • cdedu.pl
  Po dniu wypełnionym szkoleniami warto odpocząć w komfortowych wnętrzach i przebywać jednocześnie w otoczeniu nieskażonej natury.
Logowanie

Logowanie
Zapomniałeś hasła?
Podgląd treści WWW (JSR 286)
Nie masz jeszcze konta? Przejdź do strony rejestracji i załóż konto już dziś!
Podgląd treści WWW (JSR 286)
środa, 19 czerwca 2013 Oferta szkoleniowa Zapoznaj się z katalogami szkoleń i atrakcji turystycznych oferowaych przez firmy należące do Klastra Edukacji Cyfrowej!
Podgląd treści WWW (JSR 286)
Najbliższe szkolenia Home
Dodatkowe atrakcje Home
Szutrami Suwalszczyzny – Quadem po bezdrożach - Kręte szutry przecinające trawiaste łąki i wzgórza urozmaicone przez połacie lasów. Czy to Polska? Tak, jesteśmy na Suwalszczyźnie.
Z bronią w ręku – zabawa na strzelnicy - Jeżeli zawsze chciałeś przekonać się jak strzela się z prawdziwej broni palnej, lubisz strzelać, lub po prostu szukasz nowego rodzaju rozrywki przyjedź do nas.
Bal Sylwestrowy na Suwalszczyźnie - Obiekt hotelarsko-gastronomiczny Holiday tradycyjnie już od ponad 10 lat oferuje kompletną ofertę sylwestrową na terenie Wigierskiego Parku Narodowego. Tym, którzy szukają jeszcze pomysłu na przywitanie Nowego Roku, proponujemy spędzenie niepowtarzalnych chwil na Suwalszczyźnie, w otoczeniu komfortowych warunków.
Suwalskie guziny - Nieodzownym elementem każdej imprezy integracyjnej jest zabawa taneczna do białego rana. Po całodniowym szkoleniu oraz chwili relaksu w saunie przychodzi czas na swawole i hulance. Proponujemy zabawę przy lokalnym zespole z konkursami i dodatkowymi atrakcjami. Impreza może przebiegać według Państwa scenariusza lub całą organizację możecie powierzyć naszemu zespołowi.
Przejażdżka limuzyną - Wyobraź sobie, że przyjeżdża po ciebie stylowe auto, elegancki kierowca otwiera drzwi… W luksusowej limuzynie poczujesz się jak gwiazda filmowa, za którą szaleją tłumy. Miasto oglądane z wnętrza wyjątkowego wozu zyska niepowtarzalny urok.
Podgląd treści WWW (JSR 286)
 • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
 • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
 • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Podgląd treści WWW (JSR 286)
Subskrybuj Newsletter
OK
Podgląd treści WWW (JSR 286)