Web Content Viewer (JSR 286)
 • cdedu.pl
  CDEdu.pl jest portalem tematycznym (wortalem) poświęconym szeroko rozumianej tematyce edukacji cyfrowej, prowadzonym przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej
 • cdedu.pl
  Edukacja cyfrowa szansą na rozwój gospodarki i społeczeństwa naszego regionu i naszego Kraju
 • cdedu.pl
  Wszystko o działalności Klastra i jego członków
 • cdedu.pl
  Naszą misją jest dostarczanie Klientom korzyści poprzez świadczenie wysokiej jakości usług szkoleniowych pozwalających na usprawnienie ich procesów produkcyjnych i biznesowych
 • cdedu.pl
  Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej to nie tylko zróżnicowana oferta programowa i kompetentni wykładowcy, ale również doskonała infrastruktura.
 • cdedu.pl
  Po dniu wypełnionym szkoleniami warto odpocząć w komfortowych wnętrzach i przebywać jednocześnie w otoczeniu nieskażonej natury.
Login

Logowanie
Forgotten password?
Web Content Viewer (JSR 286)
Nie masz jeszcze konta? Przejdź do strony rejestracji i załóż konto już dziś!
Web Content Viewer (JSR 286)
Wednesday, June 19, 2013 Oferta szkoleniowa Zapoznaj się z katalogami szkoleń i atrakcji turystycznych oferowaych przez firmy należące do Klastra Edukacji Cyfrowej!
Web Content Viewer (JSR 286)
Najbliższe szkolenia Home
Dodatkowe atrakcje Home
Chwile relaksu w saunie - Zachęcamy Państwa do korzystania z wysokiej klasy sauny „suchej”, w której każdy klient będzie mógł się zrelaksować po ciężkim dniu pracy, podróży czy intensywnym szkoleniu.
Przejażdżka limuzyną - Wyobraź sobie, że przyjeżdża po ciebie stylowe auto, elegancki kierowca otwiera drzwi… W luksusowej limuzynie poczujesz się jak gwiazda filmowa, za którą szaleją tłumy. Miasto oglądane z wnętrza wyjątkowego wozu zyska niepowtarzalny urok.
Z bronią w ręku – zabawa na strzelnicy - Jeżeli zawsze chciałeś przekonać się jak strzela się z prawdziwej broni palnej, lubisz strzelać, lub po prostu szukasz nowego rodzaju rozrywki przyjedź do nas.
Szutrami Suwalszczyzny – Quadem po bezdrożach - Kręte szutry przecinające trawiaste łąki i wzgórza urozmaicone przez połacie lasów. Czy to Polska? Tak, jesteśmy na Suwalszczyźnie.
Z głową w chmurach – loty balonem - Loty balonem to spełnienie dziecięcych marzeń o lataniu i wolności, dedykowane wszystkim tym, którzy chcą chociaż na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Niezapomniane przeżycie, pozostawiające pozytywne emocje, może być nagrodą lub wyróżnieniem dla najlepszego pracownika czy klienta.
Web Content Viewer (JSR 286)
 • Tuesday, July 7, 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
 • Tuesday, June 23, 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
 • Tuesday, June 23, 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Web Content Viewer (JSR 286)
Subskrybuj Newsletter
OK
Web Content Viewer (JSR 286)