Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Projekty

 • Szkoleniowiec - nowe możliwości
  Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla nauczycieli! Zapisz się już dziś i podnieś swoje kwalifikacje.
  środa, 23 października 2013
 • Nowe Kwalifikacje
  Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla nauczycieli! Zapisz się już dziś! Zdobądź nowy zawód i podnieś swoje kwalifikacje.
  środa, 23 października 2013
 • Pracodawco, przyjmij bezpłatnie stażystę!
  Rozpoczyna się właśnie kolejny etap realizowanego przez T-Matic Grupa Computer Plus projektu „Większa wiedza, większe możliwości”, którego głównym celem jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych mieszkańców naszego regionu. W ramach programu, od początku sierpnia 2013 r. pracodawcy z województwa podlaskiego zyskają możliwość przyjęcia dowolnej liczby jego uczestników na bezpłatny, trzymiesięczny staż.
  czwartek, 25 lipca 2013
 • Seniorzy w Internecie
  Zachodzące obecnie zmiany stylu życia powodują, że coraz więcej osób, kończąc swoją aktywność zawodową w wieku ok. 60 lat, nadal pozostaje w dobrej kondycji psychofizycznej,dysponując jednocześnie sporymi kwalifikacjami i dużym doświadczeniem życiowym. By odpowiednio zagospodarować potencjał tej części społeczeństwa, powstają różnego rodzaju oferty aktywności społecznej. Jedną z nich jest ruszający właśnie projekt eSenior czyli Warszawa Przyjazna Wiekowi.
  czwartek, 25 lipca 2013
 • „Większa wiedza-większe możliwości - II edycja”
  Projekt „Większa wiedza- większe możliwości –II edycja” realizowany jest przez T-Matic Grupa Computer Plus sp. z o.o. w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja Integracji Społecznej, Działanie 7.4 Niepełnosprawni na rynku pracy. Czas realizacji projektu: od 1-VI-2013 do 31-V-2015. Obszar realizacji projektu: Niżej wymienione gminy w następujących powiatach województwa podlaskiego: augustowskim: Augustów – miasto, Bargłów Kościelny, Lipsk, białostockim: Czarna Białostocka, Łapy, Wasilków, Zabłudów, hajnowskim: Białowieża, Czeremcha, Dubicze Cerkiewne, Hajnówka, Kleszczele, Narew, Narewka, sokólskim: Sokółka, Suchowola, zambrowski: Zambrów-miasto, Rutki Cel projektu: Zwiększyć 40 niepełnosprawnym osobom (16 K i 24 M) dostęp do zatrudnienia, poprzez udział w zajęciach doradczo szkoleniowych oraz w stażu zawodowym. W wyniku realizacji projektu 20% uczestników podejmie zatrudnienia na okres co najmniej 3 miesięcy. Działania w ramach projektu: poradnictwo zawodowe (24h) szkolenie zawodowe – jedno z niżej wymienionych (96h): sprzedawca z fakturowaniem i obsługą kasy fiskalnej pracownik magazynu pracownik biurowy pomoc księgowej staż zawodowy (3 miesiące) spotkania edukacyjno-integracyjne (30h) W ramach projektu Uczestnikom zapewniamy: zajęcia prowadzone metodami warsztatowymi zwiększenie motywacji do podjęcia zatrudnienia zmianę lub podniesienie dotychczasowych kwalifikacji zawodowych wzrost praktycznych umiejętności zawodowych materiały szkoleniowe certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności ciepły posiłek i przerwy kawowe zwrot kosztów dojazdów (nie dotyczy komunikacji miejskiej) badania lekarskie dopuszczające do pracy wysokie dodatki szkoleniowe wysokie stypendia stażowe Wszystkie zajęcia w ramach przedmiotowego projektu są bezpłatne!!!! Więcej informacji na temat projektu można uzyskać w siedzibie Biura Projektu: T-Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o. ul. Malmeda 1 15-440 Białystok lub pod numerem telefonu: 85 74-89-113 lub 155
  czwartek, 18 lipca 2013
 • Kurs obsługi komputera oraz Internetu dla osób starszych
  Zapraszamy osoby po 50 roku życia na szkolenie „Kurs obsługi komputera oraz Internetu dla osób starszych” Rekrutacja W ramach projektu wsparciem objętych zostanie 14-stu mieszkańców województwa podlaskiego po 50 roku życia, którzy zechcą skorzystać z naszej oferty w zakresie podniesienia swoich kompetencji informatycznych. Zapraszamy osoby, które chcą: -zdobyć lub uzupełnić swoje umiejętności w zakresie obsługi komputera i Internetu -w skuteczny sposób chcą uniknąć poczucia samotności i odizolowania od społeczeństwa DZIAŁANIA W RAMACH PROJEKTU Osoby starsze, które nie dorastały w erze komputerów wcale nie muszą być wykluczone z postępu technologicznego. Każdy może nauczyć się obsługi komputera oraz Internetu. Dzieci oraz wnuki najczęściej nie mają czasu, ani cierpliwości uczyć osób starszych obsługi sprzętu komputerowego. Nasz kurs komputerowy, nauczy każdego krok po kroku jak poruszać się po wirtualnym świecie. Umiejętność obsługi komputera oraz Internetu to otwarcie okna na świat. Poprzez Internet można robić zakupy, kontaktować się z rodziną, wnukami, znajomymi na całym świecie i to praktycznie za darmo. Internet to także szerokie źródło wiedzy oraz najnowszych informacji. W ramach projektu proponujemy szkolenia: Kurs obsługi komputera oraz Internetu – 30 godz. na grupę -sporządzanie dokumentów w edytorze tekstu MS Word -wysyłanie listów elektronicznych -przeglądanie stron internetowych -konfiguracja i obsługa Skype -poruszanie się po wirtualnym świecie Wszystkim uczestnikom zapewniamy: -wykwalifikowaną kadrę trenerów -30 godzin szkoleniowych na osobę -szkolenia realizowane w Białymstoku -zajęcia w godzinach popołudniowych (2 razy w tygodniu po 4 godz. dziennie) -grupy szkoleniowe 7-mio osobowe -profesjonalne materiały dydaktyczne -poczęstunek w czasie przerw -certyfikaty na zakończenie szkoleń -przyjemną atmosferę podczas zajęć -nową atrakcyjną wiedzę Uczestnik projektu, aby wziąć udział w szkoleniu będzie musiał wpłacić kwotę w wysokości 15,00 zł. Termin realizacji projektu: 1.10.2012 - 31.12.2012 Obszar działania: województwo podlaskie I grupa - zajęcia rozpoczyna w październiku 2012 II grupa - zajęcia rozpoczyna w listopadzie 2012 REKRUTACJA TRWA - ZAPRASZAMY! Z poważaniem Osoba do kontaktu: Małgorzata Jaworska, tel. 85 74 89 102 BIURO PROJEKTU: Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rozwoju Aktywność Zawodowej "EUROPA" Edukacja-Rozwój-Praca-Aktywność ul. Malmeda 1, 15-440 Białystok 85 74 89102 lub 85 74 89 155 projekty@stowarzyszenieeuropa.pl www.stowarzyszenieeuropa.pl/50+
  piątek, 28 września 2012
 • Pomóż latarnikom! Wspieraj wyjątkowy projekt edukacyjny
  Już prawie 3300 osób – „Latarników Polski Cyfrowej” przygotowuje się do realizacji działań edukacyjnych, mających na celu walkę z wykluczeniem cyfrowym w ramach projektu „Polska Cyfrowa Równych Szans”, realizowanego przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie, członka Północno – Wschodniego Klastra Edukacji Cyfrowej. Na brak zajęć nie będą mogli narzekać, bo wg szacunków aż 10 mln dorosłych Polaków , a więc niemal ¼ całego polskiego społeczeństwa to osoby dotknięte tym zjawiskiem – to osoby nie korzystające na co dzień z komputerów, ani internetu.
  piątek, 31 sierpnia 2012
 • Bądź ekspertem – szkolenia certyfikowane AutoCAD – II edycja
  W odpowiedzi na duże zainteresowanie pierwszą edycją projektu „Bądź ekspertem – szkolenia certyfikowane AutoCAD” firma T-Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o. przygotowała jego drugą edycję. Celem projektu jest rozwój i dopasowanie do wymagań rynku pracy kompetencji 180 uczniów i słuchaczy podlaskich szkół i placówek oświatowych prowadzących kształcenie zawodowe.
  środa, 10 sierpnia 2011
 • Technik Informatyk - zawód przyszłości 2
  Celem projektu jest uzupełnienie lub podwyższenie kwalifikacji przez 36 Beneficjentów Ostatecznych oraz złożenie woli przystąpienia do egzaminu zawodowego potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik informatyk. Powyższy cel zostanie osiągnięty poprzez organizację bezpłatnej nauki w Policealnej Szkole Informatyki i Zarządzania w Białymstoku osobom pracującym oraz bezrobotnym z terenu województwa podlaskiego.
  środa, 10 sierpnia 2011
 • Technik Informatyk - zawód przyszłości
  Celem projektu jest uzupełnienie lub podwyższenie kwalifikacji przez 30 Beneficjentów Ostatecznych oraz złożenie woli przystąpienia do egzaminu zawodowego potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik informatyk.Powyższy cel zostanie osiągnięty poprzez organizację bezpłatnej nauki w Policealnej Szkole Informatyki i Zarządzania w Białymstoku osobom pracującym oraz bezrobotnym z terenu województwa podlaskiego.
  środa, 10 sierpnia 2011
 • Pokaż
 •  10
 • 25
 • 50
 • elem. na stronę.
Podgląd treści WWW (JSR 286)
 • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
 • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
 • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page