Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach wspiera przedsiębiorczość zorientowaną na zaawansowane technologie i systematycznie buduje funkcje ośrodka kompetencji cyfrowych w województwie podlaskim. W nowych obiektach przy ulicy Innowacyjnej 1 w Suwałkach działa Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, które wespół z wybudowanym obok Hotelem Szyszko*** stwarza doskonałe warunki do organizowania szkoleń, konferencji i kursów zawodowych podnoszących kompetencje cyfrowe ich uczestników.

Wykorzystując walory naszego położenia, możliwości lokalowe oraz doświadczenia oferujemy Państwu pełen zakres usług związanych z organizacją i obsługą wypoczynku, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych oraz spotkań biznesowych.


Kontakt:
tel. + 48 87 564 22 00
e-mail: park@park.suwalki.pl
Strona WWW: http://www.park.suwalki.pl

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.