Web Content Viewer (JSR 286)
Web Content Viewer (JSR 286)

Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej

Jak podnieść efektywność oraz konkurencyjność własnego przedsiębiorstwa i całej gospodarki?  Jak usprawnić własną pracę? Jak lepiej i ciekawiej żyć? Jak osiągnąć sukces? Właściwa odpowiedź kryje się w szerszym i skuteczniejszym wykorzystaniu możliwości, jakie oferują współczesne technologie teleinformatyczne. Do tego zaś niezbędne są kompetencje cyfrowe.

 

Kompetencje cyfrowe oznaczają nie tylko wdrażanie innowacyjnych procesów, produktów, usług, a co za tym idzie rozwoju i wzrostu efektywności firm, ale wpływają również na usprawnienie własnej pracy oraz poprawę jakości życia. Wszystkie te benefity są zasługą lepszego dostępu do informacji oraz wszelkich dóbr i usług obecnych w przestrzeni elektronicznej.

 

By sprostać oczekiwaniom w zakresie cyfryzacji gospodarki i społeczeństwa powołaliśmy do życia Północno - Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej jako innowacyjny ośrodek skupiający wiele firm, instytucji, organizacji świadczących usługi edukacyjne z zakresu technik cyfrowych.  Stworzony na prawdziwie europejskim poziomie, Północno- Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej stanowi konkurencyjne  środowisko wiedzy, łączące bogatą i zróżnicowaną ofertę programową,  doskonałe merytoryczne i dydaktyczne kompetencje wykładowców, efektywną metodykę nauczania i nowoczesną infrastrukturę.

 

Ideą Klastra jest łączyć pożyteczne z  przyjemnym,  dlatego nasze programy szkoleniowe są realizowane w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, unikatowym i nieskażonym regionie suwalskim. Sprzyjające warunki do edukacji gwarantują większą efektywność nauczania, a przy okazji regenerację, relaks, rozrywkę i aktywny wypoczynek wśród suwalskich jezior, rzek i lasów.  Tak więc ofertę edukacyjną dostosowaną do potrzeb Klienta dopełniamy  szerokim wachlarzem usług komplementarnych (m.in. hotelarskich, gastronomicznych, rekreacyjnych, rozrywkowych) „przyprawionych” turystyczno - przyrodniczymi walorami Suwalszczyzny.  

 

Na uwagę zasługuje również fakt, że Północno- Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej jest środowiskiem współpracy członków Klastra z innymi podmiotami, tworząc przyjazne otoczenie do współdziałania, nawiązywania kontaktów,  dzielenia się specjalistyczną wiedzą, doświadczeniem, przy użyciu nowoczesnych narzędzi, zaawansowanej infrastruktury i możliwości intelektualnych. Dodatkowe przewagi kompetencyjne Klastra wynikają z jego lokalizacji - bliskości rynków Wschodu.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy dostrzegają ogromne możliwości rozwoju wynikające z poszerzania wiedzy cyfrowej i korzystania z kompleksowej oferty Północno- Wschodniego Klastra Edukacji Cyfrowej.

Web Content Viewer (JSR 286)
  • Monday, March 30, 2015 Newsletter 39/2015 - Prezentujemy Państwu propozycję szkoleń w zakresie kompetencji cyfrowych, mających na celu upowszechnienie w praktyce dydaktycznej nowoczesnych metod nauczania, wykorzystujących kreatywnie technologie komunikacyjno-informacyjne oraz cyfrowe narzędzia i treści edukacyjne dostępne online.
  • Friday, March 27, 2015 Warsztaty graficzne w suwalskim Parku - W sobotę 21 lutego 2015 roku w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach odbyły się bezpłatne warsztaty zatytułowane „Create Your Dream”. Przedsięwzięcie organizowała Young Design Academy - firma zajmująca się dostarczaniem profesjonalnych szkoleń z zakresu grafiki komputerowej na potrzeby przedsiębiorstw z branży filmowej i reklamowej.
  • Friday, March 27, 2015 Projekt „Self – E” z udziałem PNTPW i PWSZ - „Self – E” to projekt skierowany do młodzieży z różnych krajów, polegający na aktywnej współpracy młodych ludzi, biznesmenów i przedsiębiorców w zakresie nabywania umiejętności przedsiębiorczych. Od niedawna w programie uczestniczą Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika.
Najbliższe szkolenia page