Web Content Viewer (JSR 286)
Web Content Viewer (JSR 286)

Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej

Jak podnieść efektywność oraz konkurencyjność własnego przedsiębiorstwa i całej gospodarki?  Jak usprawnić własną pracę? Jak lepiej i ciekawiej żyć? Jak osiągnąć sukces? Właściwa odpowiedź kryje się w szerszym i skuteczniejszym wykorzystaniu możliwości, jakie oferują współczesne technologie teleinformatyczne. Do tego zaś niezbędne są kompetencje cyfrowe.

 

Kompetencje cyfrowe oznaczają nie tylko wdrażanie innowacyjnych procesów, produktów, usług, a co za tym idzie rozwoju i wzrostu efektywności firm, ale wpływają również na usprawnienie własnej pracy oraz poprawę jakości życia. Wszystkie te benefity są zasługą lepszego dostępu do informacji oraz wszelkich dóbr i usług obecnych w przestrzeni elektronicznej.

 

By sprostać oczekiwaniom w zakresie cyfryzacji gospodarki i społeczeństwa powołaliśmy do życia Północno - Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej jako innowacyjny ośrodek skupiający wiele firm, instytucji, organizacji świadczących usługi edukacyjne z zakresu technik cyfrowych.  Stworzony na prawdziwie europejskim poziomie, Północno- Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej stanowi konkurencyjne  środowisko wiedzy, łączące bogatą i zróżnicowaną ofertę programową,  doskonałe merytoryczne i dydaktyczne kompetencje wykładowców, efektywną metodykę nauczania i nowoczesną infrastrukturę.

 

Ideą Klastra jest łączyć pożyteczne z  przyjemnym,  dlatego nasze programy szkoleniowe są realizowane w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, unikatowym i nieskażonym regionie suwalskim. Sprzyjające warunki do edukacji gwarantują większą efektywność nauczania, a przy okazji regenerację, relaks, rozrywkę i aktywny wypoczynek wśród suwalskich jezior, rzek i lasów.  Tak więc ofertę edukacyjną dostosowaną do potrzeb Klienta dopełniamy  szerokim wachlarzem usług komplementarnych (m.in. hotelarskich, gastronomicznych, rekreacyjnych, rozrywkowych) „przyprawionych” turystyczno - przyrodniczymi walorami Suwalszczyzny.  

 

Na uwagę zasługuje również fakt, że Północno- Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej jest środowiskiem współpracy członków Klastra z innymi podmiotami, tworząc przyjazne otoczenie do współdziałania, nawiązywania kontaktów,  dzielenia się specjalistyczną wiedzą, doświadczeniem, przy użyciu nowoczesnych narzędzi, zaawansowanej infrastruktury i możliwości intelektualnych. Dodatkowe przewagi kompetencyjne Klastra wynikają z jego lokalizacji - bliskości rynków Wschodu.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy dostrzegają ogromne możliwości rozwoju wynikające z poszerzania wiedzy cyfrowej i korzystania z kompleksowej oferty Północno- Wschodniego Klastra Edukacji Cyfrowej.

Web Content Viewer (JSR 286)
  • Friday, September 5, 2014 IBM Social Business Academy 2014 - Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na tradycyjną, ogólnopolską konferencję: IBM Social Business Academy 2014 , która odbędzie się w dniach 24 - 25 września 2014 r. w Pałacu Żelechów. Firma T-Matic Grupa Computer Plus po raz kolejny będzie oficjalnym SREBRNYM PARTNEREM tej wyjątkowej konferencji! Zapraszamy na naszą prezentację pt. "Portal współpracy i wymiany informacji kluczem do rozwoju i sukcesu firmy."
  • Monday, September 1, 2014 T-Matic partnerem wystawy Centrum Nauki Kopernik w BPNT - Eksponaty prezentowane na wystawie "Umysł przyłapany” pozwalają przetestować pamięć, refleks, spostrzegawczość czy sprawność ruchową. Ukazują wybrane aspekty procesu poznawania świata, działanie zmysłów i mózgu.To niezapomniane wrażenia dla wszystkich, niezależnie od wieku.
  • Monday, August 25, 2014 Newsletter 32/2014 - Rozwój jest bez wątpienia wypadkową kilku czynników. Obok innowacyjnego pomysłu czy ciężkiej pracy starannie dobranych specjalistów istotna jest umiejętność kooperacji, która założone cele pozwala osiągać nie tylko szybciej, ale i lepiej. Kierując się tą zasadą przedstawiciele Parków Technologicznych z regionu Polski Wschodniej podjęli niedawno decyzję o nawiązaniu współpracy.
Najbliższe szkolenia page
Inventor (17-09-2014)
Adobe Illustrator (18-09-2014)
Adobe Flash (18-09-2014)
MS Excel I (18-09-2014)
Negocjacje z elementami NLP (18-09-2014)
MS Project - zarządzenie projektami (19-09-2014)
3dsMax - certyfikowane (20-09-2014)