Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Organizacja

Dla osiągnięcia wysokiej skuteczności i sprawności działalności Klastra, niezbędnym okazało się wypracowanie jasnego systemu współpracy z określeniem kompetencji i odpowiedzialności partnerów. 

Organem decyzyjnym w zakresie strategicznym i programowym działalności Klastra jest Rada Klastra. Powołuje ona ze swojego grona Przewodniczącego Rady Klastra, który organizuje i koordynuje prace Rady Klastra oraz zwołuje i prowadzi jej posiedzenia. Każdy z Partnerów wyznacza swojego Przedstawiciela. 

Partnerzy wyznaczyli na Lidera Klastra Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach sp. z o.o.

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page