Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Pobyt i atrakcje

Uczyć się można wszędzie, ale jest szereg powodów, dla których wkraczać w cyfrowy świat najlepiej jest z nami,  na Suwalszczyźnie:
  • Intensywna nauka przy komputerze to ciężka praca, wyczerpująca umysł i nużąca ciało. Dlatego integralną częścią naszej oferty jest zapewnienie Państwu aktywnego wypoczynku, którego formę, zakres, czas i miejsce  pomożemy Państwu wybrać spośród niepowtarzalnej gamy możliwości, które nasz piękny region zapewnia.
  • Efektywnie uczyć się można tylko kilka godzin dziennie. My dostarczymy Państwu niezapomnianych wrażeń w czasie wolnym od zajęć.
  • Najlepsze wyniki w nauce osiągamy, gdy jesteśmy silnie zmotywowani. Przyznacie Państwo, że perspektywa uprawiania ulubionego sportu czy hobby, odwiedzenia miejsc jak z bajki czy poznania ciekawych i utalentowanych ludzi i spędzenia z nimi miłych chwil będzie taką motywacją - a my ją Państwu zapewnimy!
  • Sami Państwo najlepiej wiecie, że gdy się człowiek wyśpi, to się lepiej czuje oraz chętniej i skuteczniej uczy. U nas zasypiać będą Państwo komfortowo, w ciszy, oddychając świeżym suwalskim powietrzem, lekko zmęczeni atrakcjami minionego dnia i barwnie śniąc o następnych. A tutejsze przebudzenie, poranek - trzeba przeżyć osobiście!
  • Niewiele jest rzeczy, które rozpraszają uwagę równie skutecznie jak pusty żołądek. I niewiele takich, które ją przyciągają tak mocno, jak stół bogato zastawiony pysznymi potrawami. A kulinarnych specjałów, które mogą równać się z suwalskimi jest jeszcze mniej.
  • Skuteczna nauka wymaga oderwania się od codziennych obowiązków, stresu, presji przełożonych czy oczekiwań podwładnych. Każdy, kto choć raz odwiedził suwalszczyznę, potwierdzi: tu jest wyjątkowo łatwo zapomnieć o bożym świecie.

Dlatego Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej stwarza przyjazne warunki do edukacji, realizując swoją ofertę szkoleniową w jednym z piękniejszych zakątków Polski północno-wschodniej.

 

Suwalszczyzna to miejsce magiczne, bo nie pozwala o sobie zapomnieć. Kto choć raz tu przyjedzie, będzie wracać tu już zawsze. Dlaczego? Dlatego, że rejon suwalski słynie nie tylko z unikatowej fauny i flory, stanowi oazę spokoju, relaksu, aktywnego odpoczynku, ale i ma niezwykle zróżnicowany wachlarz atrakcji. Suwalszczyzna nie zasypia w sen zimowy, zapewniając rozrywkę przez cały rok! Tu nie sposób się nudzić!

 

Charakteryzujący się pięknym krajobrazem i unikalną rzeźbą terenu - region Suwalszczyzny jest urokliwym miejscem ze względu na dziewiczą przyrodę i wyjątkowe położenie. Usytuowany w północno-wschodniej części Polski, otoczony trzema Parkami Narodowymi - Wigierskim, Biebrzańskim i Narwiańskim, jest najdalej wysuniętym krańcem Polski, wciśniętym pomiędzy Białoruś, Litwę i rosyjski Obwód Kaliningradzki. Kilka dni zwiedzania to zdecydowanie za mało, by poznać wszystkie tajemnice tej części kraju. Ilość szlaków turystycznych i miejsc wartych zobaczenia decydują, że z chęcią zagościmy tu o wiele dłużej. Tym bardziej, że Suwalszczyzna stanowi bardzo dobrą bazę wypadową do wycieczek po pojezierzu Wschodniosuwalskim, na Litwę oraz do Puszczy Augustowskiej.

 

Wyjątkowe otoczenie, przyjazna atmosfera, regionalne przysmaki to nieliczne z zalet, jakimi się cieszy Suwalszczyzna. Każdy znajdzie tu coś dla siebie- zarówno amatorzy ciszy, wypoczynku na świeżym powietrzu, jak i sportów wyczynowych.

 

Miłośnicy spokojnej rekreacji z pewnością docenią perełki przyrodniczo- turystyczne jak Góra Cisowa, Oz Turtulski , Głazowisko Bachanowo, a także zabytki: Stańczyki, Kanał Augustowski, ruiny pałacu Paca w Dowspudzie. Odprężenie przyniosą im także leśne wyprawy w okolice Suwalskiego Parku Krajobrazowego, Wigierskiego Parku Narodowego i Dowspudy.

Ci, którzy lubią spędzać czas nad wodą, pokochają słynącą z czystych i przejrzystych wód Suwalszczyznę. Jedne z najbardziej znanych jezior to Wigry oraz Czarna Hańcza- wprost idealne do nurkowania, a także wędkowania, windsurfingu, czy wioślarstwa. Można tu uprawiać kajakarstwo, żeglarstwo, a zimą jazdę na nartach wodnych. Miejskie plaże gromadzą spragnionych słońca, a Aquapark w Suwałkach oraz Centrum Sportu i Rekreacji kuszą zjeżdżalniami, basenem, gejzerami i innymi atrakcjami (w tym odnowy biologicznej).

 

Na entuzjastów mocnych wrażeń czekają loty balonem, paralotniarstwo, skoki na linie, paintball, a także trekking, kolarstwo. Zimą zaś można zaznać prawdziwego białego szaleństwa dzięki jeździe na łyżwach, narciarstwu biegowemu i przede wszystkim narciarstwu zjazdowemu. Kompleks wyciągów narciarskich WOSiR SZELMENT, leżący na pograniczu gmin Jeleniewo i Szypliszki, zapewnia profesjonalnie przygotowane trasy zjazdowe, wyciągi. Wyposażony jest w urządzenia odpowiadające za sztuczne zaśnieżane, ratrakowanie i oświetlenie.

 

Jesteśmy przekonani, że nowoczesna oferta programowa Północno-Wschodniego Klastra Edukacji Cyfrowej, wspaniałe warunki do regeneracji po zajęciach i różnorodność atrakcji przyrodniczo-rekreacyjnych, przyniosą same korzyści - zarówno dla zdrowia, jak i samopoczucia. My - członkowie Północno-Wschodniego Klastra Edukacji Cyfrowej - chcemy, abyście to Państwo wracając od nas potwierdzili, że wkraczać w cyfrowy świat najlepiej jest na suwalszczyźnie. I żebyście Państwo znaleźli kolejne, własne argumenty na poparcie tej tezy.

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page