Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Atrakcja wieczoru - pieczony prosiak

Pieczony prosiak jest doskonałą propozycją na wszystkie uroczystości! To niepowtarzalna atrakcja każdej imprezy!


Prosiak pieczony jest w specjalnym piecu wg regionalnej receptury z farszem. Specjalna kompozycja przypraw, która jest naszym sekretem, sprawia że mięso jest pyszne i posiada specyficzny aromat doceniony już przez wielu stałych klientów.


Pieczony prosiak jest doskonałą potrawą nie tylko na wiosenne i letnie imprezy. Wyśmienicie prezentuje się na weselach, bankietach, spotkaniach, imprezach integracyjnych i uroczystościach plenerowych.


Informacje: 87 563 71 20, 502 493 496 lub 605 665 525

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page