Podgląd treści WWW (JSR 286)
Podgląd treści WWW (JSR 286)

Suwalski folklor smaków

Od kameralnego spotkania po wystawne przyjęcie zapewnimy Państwu tradycyjne potrawy kuchni polsko – litewskiej. Doradzimy menu, aranżację wnętrz czy udekorujemy stoły. Wyśmienite dania oraz miła obsługa zapewnią niezapomniane przeżycia smakowe jak i kulturalne.


Nasza kuchnia oparta jest na recepturach z dawnych lat, czyli przepisach naszych babć i prababć, kiedy nie były jeszcze dostępne ulepszacze smakowe i konserwanty, a lekturą pomocniczą są zachowane notki.


Proponujemy bogate menu, które zawsze dopasowujemy do charakteru i wymagań klienta. Naszym zadaniem jest dostarczenie Państwu niezapomnianych wrażeń smakowych oraz zadbanie o wszystkie szczegóły związane z uroczystością.


Jeżeli myślą Państwo o zorganizowaniu przyjęcia, małej imprezy lub poszukują obsługi gastronomicznej szkolenia lub konferencji zapraszamy do kontaktu.  


Informacje: 87 563 71 20, 502 493 496 lub 605 665 525

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page