Podgląd treści WWW (JSR 286)

Suwalskie guziny

Suwalskie guziny to nic innego jak lokalne zabawy i potańcówki. Z takiej zabawy, czasem wracało się z guzem na głowie, stąd nazwa „guziny”.


Nieodzownym elementem każdej imprezy integracyjnej jest zabawa taneczna do białego rana. Po całodniowym szkoleniu oraz chwili relaksu w saunie przychodzi czas na swawole i hulance. Proponujemy zabawę przy lokalnym zespole z konkursami i dodatkowymi atrakcjami. Impreza może przebiegać według Państwa scenariusza lub całą organizację możecie powierzyć naszemu zespołowi.


Podczas błogiej zabawy nie zabraknie takich piosenek jak: „Nie zadzieraj nosa”, „Cykady na Cykladach”, czy „Daj mi tę noc”. Przypomną Państwo najlepsze przeboje z młodzieńczych lat. Gwarantujemy, że tańcom nie będzie końca. Uczestnicy mają możliwość zaprezentować nie tylko zdolności taneczne, ale również wokalne. Na pewno wśród znajomych znajdzie się niejedna gwiazda wieczoru. Wspólnie spędzone chwile i zabawa na długo pozostanie w pamięci i będzie tematem niejednych rozmów.  


Informacje: 87 563 71 20, 502 493 496 lub 605 665 525

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page