Podgląd treści WWW (JSR 286)

Przejażdżka limuzyną

Wyobraź sobie, że przyjeżdża po ciebie stylowe auto, elegancki kierowca otwiera drzwi… W luksusowej limuzynie poczujesz się jak gwiazda filmowa, za którą szaleją tłumy. Miasto oglądane z wnętrza wyjątkowego wozu zyska niepowtarzalny urok.


Limuzyna to symbol luksusu. Podaruj sobie lub najlepszemu pracownikowi przeżycia najwyższej klasy. Przejażdżka limuzyną to doskonałe wyróżnienie. Podróż niezwykłym samochodem będzie niezapomnianym wydarzeniem.


Informacje: 87 563 71 20, 502 493 496 lub 605 665 525

Podgląd treści WWW (JSR 286)
  • wtorek, 7 lipca 2015 Autoryzowany kurs AutoCAD w atrakcyjnej cenie! - Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji AutoCada.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Newsletter 42/2015 - 18 czerwca w Parku Naukowo - Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach odbyła się konferencja zatytułowana „Cyfryzacja - trampoliną rozwoju”. Tematyką, która zdominowała to organizowane przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej spotkanie były nowoczesne rozwiązania informatyczne wdrażane zarówno przez przedsiębiorstwa, jak i jednostki samorządu terytorialnego.
  • wtorek, 23 czerwca 2015 Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych - Nowoczesne rozwiązania oparte na oprogramowaniu jednego z najstarszych koncernów informatycznych, IBM – to tematyka, która zdecydowanie dominowała podczas organizowanego przez Północno-Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej seminarium pt.„Informatyczne wsparcie prac badawczo-rozwojowych”. Spotkanie odbyło się 24 czerwca w siedzibie firmy T-Matic Grupa Computer Plus w Białymstoku.
Najbliższe szkolenia page